Regen welkom op Augusta

ImageDeze week zijn in Augusta donder- en regenbuien voorspeld. Dat is goed nieuws voor de deelnemers van de US Masters.

Een aantal spelers heeft al een oefenronde gespeeld op de baan van Augusta deze week en zij vertelden dat de greens al een gele gloed krijgen vanwege de droogte.

Het gras zou knisperen onder de spikes. Tiger Woods (foto), die afgelopen maandag de eerste negen holes speelde met Mark O’Meara, zei te verwachten dat de greens wel tot 13 of 14 op de Stimpmeter zou halen (een internationale maat voor de snelheid van de greens).

De lokale favoriet Charles Howell III zag een greenkeeper die bezig was het gras te maaien op een van de greens. Er kwam echter geen sprietje gras van af.

Robert Allenby heeft ook al geoefend op de baan en maakte een prachtige bunkerslag op de 16de hole (par 3). De bal bleef echter eindeloos doorrollen waardoor zijn kans op birdie veranderde in een kans op bogey.