Lars van der Vight heeft het KLM Open op The International afgesloten met een ronde van 78 slagen. De jonge Nederlander, die deze week zijn opwachting maakte in het sterk bezette toernooi, kende een moeizame slotronde waarin hij niet zijn beste spel wist te laten zien.
Zijn score op zondag bestond uit vier bogeys, een quadruple bogey en één birdie. Na eerdere ronden van 74, 71 en opnieuw 71 slagen stond Van der Vicht er na drie dagen nog redelijk voor, maar op zondag viel alles even niet op zijn plek. Met zeven slagen boven par kwam zijn totaalscore uit op +10 voor het toernooi.
De 22-jarige golfer liet eerder in de week zien dat hij beschikt over het nodige talent, met vooral op vrijdag en zaterdag stabiel spel. Ondanks de zware slotronde zal hij waardevolle ervaring meenemen uit zijn deelname aan dit prestigieuze toernooi op Nederlandse bodem.